Připojte se k nám

DOBROVOLNÍCI

Sdružení VOR dává prostor lidem, kteří mají zájem pracovat jako dobrovolníci v neziskové organizaci. Jedná se především o organizátorskou práci, ale také o práci s klienty - především ve volnočasových aktivitách.

Dobrovolníci prochází krátkým úvodním programem, ve kterém jsou seznámení s problematikou duševních onemocnění a se základními intervenčními přístupy v práci s duševně nemocnými.

Kontaktujte nás prosím přes e-mail os.vor@seznam.cz

Děkujeme za podporu.

Pomozte s financováním

FINANČNÍ DARY

Pokud máte zájem podpořit činnost Sdružení VOR finanční částkou, zašlete ji prosím na níže uvedený účet. Na vyžádání vám rádi poskytneme koncept darovací smlouvy. Pokud budete mít zájem peníze věnovat na určitý účel, je to možné. Stačí nám to písemně sdělit či uvést do darovací smlouvy. O tom, jak s vašimi dary bylo naloženo, vás budeme informovat.

Děkujeme za podporu.

GE Money Bank - pobočka Jihlava
č.ú. 153984370 / 0600

IČO 65761979

Pomozte darem

VĚCNÉ DARY


Máte-li zájem podpořit činnost Sdružení VOR, můžete tak učinit věnování některých věcí, které pomohou rozvinou naši činnost a budou sloužit klientům. V současné době je to například výpočetní technika pro výuku práce na PC, učebnice jazyků, knihy do knihovny, materiál pro ruční práce (sklenice pro malování na sklo, barvy, látky, papíry, štětce a pod.).

Děkujeme za podporu.

Adresa:
Komenského 36a
586 01 Jihlava
Telefon: 567 215 019, 775 680 987
E-mail: os.vor@seznam.cz


Mapa stránek | Přizpůsobit pro tisk | © 2008 - 2019 VOR Jihlava. z.ú. | Sign In